تور مشهد گردی هتل آپارتمان یلدا مشهد

چرا هتل آپارتمان یلدا مشهد؟

خانه

>

چرا هتل آپارتمان یلدا؟

چرا برای اقامت در مشهد هتل آپارتمان یلدا را انتخاب کنیم؟ این هتل آپارتمان چه مزیتها و معایبی دارد؟


خداوند منان را شاکریم که از سال 84 تا کنون افتخار خادمی زائرین امام مهربانی در شهر بهشت مشهد را نصیب ما کرد تا فرشی بگستریم در مسیر ورود سبز و معنوی شما بزرگواران و دغدغه اقامت را به دغدغه زیارت بدل سازیم.

بدین سان با عزمی راسخ و تیمی مجرب در این مسیر گام برداشته ایم و سرمایه ما اعتماد و دعای خیر زائرانی است که اقامت خود را در هتل آپارتمان یلدا سپری کرده اند و ما وسیله این هدف قرار گرفته ایم.

هتل آپارتمان یلدا با پروانه گردشگری خود به شماره 10307/102/96 واقع در خیابان امام رضای 16 بین عنصری 11 و 13 از سال 1384 مشغول به خدمات دهی به زائرین عزیزمی باشد.

هتل آپارتمان یلدا

هتل آپارتمان یلدا

شما با رزرو ازطریق سایت اینترنتی هتل آپارتمان یلدا وارد باشگاه مشتریان این هتل آپارتمان یلدا می شوید و از تخفیفات فوق العاده شگفت انگیز این هتل آپارتمان استفاده می کنید یکی ازمزایای رزوازطریق سایت به این حالت هست که به ازای هر نفر هرشب که شما رزرو نموده اید مبلغ 2500 تومان در حساب شما در هتل آپارتمان یلدا شارژ میشود و در رزرو بعدی شما در سایت هتل آپارتمان یلدا این مبلغ به عنوان تخفیف به شما تعلق میگیرد درصورت معرفی هر نفر به هتل آپارتمان یلدا و رزرو از طریق سایت به کسیکه شما معرف اون هستید به کل اقامتش ده درصد تخفیف و در حساب شما به ازای هرنفر هرشب که رزرو میشود مبلغ 1500 تومن شارژ می شود بدین ترتیب شما با کمترین هزینه ممکن زائر آقا علی ابن موسی الرضا میشوید.

درپایان به مشخصها مثبت و منفی هتل می پردازیم که در انتخاب بتونیم به شما کمکی کرده باشیم.

هتل آپارتمان یلدا در فاصله 1000 متری حرم واقع در خیابان امام رضای 16 می باشد .که پیاده از هتل تا حرم یک ربع تا بیست دقیقه فاصله از درب باب الرضا می باشد ولی یکی ازمهمترین مزایای این هتل آپارتمان سرویس رفت به حرم رایگان این هتل آپارتمان میباشد که به صورت نامحدود و بینهایت می باشد از دیگر مزایای این هتل واقع بودن این هتل آپارتمان در خیابان اصلی می باشد بطوریکه اگر شما با تاکسی از حرم یا هرجای دیگه بخواین بیاین تا این هتل آپارتمان ماشین جلوی درب هتل آپارتمان نگه می دارد و مهمانان عزیز نیاز به هیچ نوع پیاده روی احساس نمی کنند.

از دیگر مزایای این هتل آپارتمان نزدیک بودن این هتل آپارتمان به انواع مغازه و سوپر هست در فاصله 4 قطعه این هتل آپارتمان نانوایی سوپر مواد پروتئینی دفتر پیشخوان خدمات کامپیوتری عکاسی قصابی و ...( هرچیزی که شما نیاز داشته باشید. ) واقع شده است .

هتل یلدا

از مزایای دیگری که میشود نام برد اپلیکیشن آنلاین این هتل آپارتمان میباشد که مهمانان در بدو ورود یا رزرو این اپلیکیشن نصب می کنن و هماهنگی ترانسفر پارکینگ و کلیه ملزومات و نیاز های خود را به صورت انلاین به هتل آپارتمان سفارش میدن و کلیه سفارشات در اسرع وقت انجام میشود.

ترانسفراستقبال از راه اهن یا فرودگاه یا ترمینال رایگان می باشد کالسکه و ویلچر به صورت رایگان در هتل قرار دارد که درصورت نیاز مهمان به ایشان ارا یه میشود.

این هتل آپارتمان گرچه در طرح واقع شده است اما راه عبور و مرور دارد بدون اینکه وارد طرح بشوید و جریمه شود.

از دیگرنکاتی که در هتل آپارتمان یلدا میتوان بدان اشاره کرد نزدیک بودن این هتل آپارتمان به بازارهای هفده شهریور و بزگترین مراکز خرید مشهد که پیاده از هتل آپارتمان یلدا تا این مراکز یک ربع فاصله است.

از معایب این هتل آپارتمان یک طرفه بودن خیابان امام رضای 16 میشه بهش اشاره کرد فاصله تا اتوبوسهای brt هستولی به ایستگاه مترو پیاده ده دقیقه راه هست.

گشتهای درون شهری هتل آپارتمان اوقاتی خوش را برای شما در سفر می سازد.

از دیگر عواملی که باعث انتخاب شما میشود آپارتمانهای بزرگ 80 و 60 متری دلباز این هتل آپارتمان هست که امکاان آشپزی نیز دارد و مهمان کمال آسایش و آرامش را در این هتل آپارتمان دارد.

با آرزوی سفری خوش اقامتی دلنشین و زیارتی مقبول برای شما مهمان عزیز داریم
آنچه در سفر به مشهد به آن نیازمندیم.

درباره حرم امام رضا(ع) بیشتر بدانیم و چطور زیارت مقبول داشته باشیم؟

درباره مراکز خرید مشهد بیشتر بدانیم.

سوغات مخصوص مشهد چیست؟

درباره مراکز تفریحی مشهد بدانیم.

چطور ملزومات خود را در مشهد تهیه کنیم؟

جزئیات حرم‌شناسی هتل اپارتمان یلدا مشهد بازارشناسی هتل آپارتمان یلدا سوغات هتل آپارتمان مشهد مراکز تفریحی مشهد تهیه کردن ملزومات در مشهد