تور مشهد گردی هتل آپارتمان یلدا مشهد
ایجاد مزاحمت
كسانی كه به هر شكل در شبكه ایجاد مزاحمت و اختلال نمایند ، اعم از ایجاد رزروهای موقت متعدد یا تماسهای تلفنی و غیره ، با هماهنگی قبلی كه از طریق سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با قوه محترم قضاییه بخش جرائم اینترنتی صورت پذیرفته است ، برخورد جدی صورت گرفته و مراتب جهت پیگیری به دستگاه قضایی ارجاع خواهد شد.
اطلاعات و مشخصات اتاقها
مشخصات و اطلاعات دقیق اتاقها در سایت در صفحه اتاقها درج شده است لطفا با مطالعه دقیق مشخصات هر اتاق و امکانات آن و مشاهده عکسها رزرو خود را انجام بدهید و درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر قبل از رزرو حتما با هتل تماس بگیرید و در نهایت رزرو خود را انجام بدهید.
قوانین رزرو 
كلیه رزروهایی كه بطور خودكار تا انتها بصورت اینترنتی انجام شده و یا آنهایی كه در مرحله نهایی با مجوز و تایید نهایی مركز ، نهایی می گردند با مسئولیت هتل آپارتمان یلدا تعیین جا و نهایی گردیده اند ، لیكن در مواردی نادر احتمال ، لغو رزرو تنها چند ساعت پس از انجام رزرو اینترنتی بدلایل اشتباهات هتل ، مشاهده خرابی و مشكلات در اتاق رزرو شده ، دلایل امنیتی در هتل بدلیل  اشتباهات كارمندان مركز و یا كارمندان رزرواسیون هتل وجود خواهد داشت ، كه در این موارد سعی می گردد هتل دیگری در همان زمان برای مسافر تهیه شده و یا در صورت عدم امكان ، وجه به مسافر بازگردد ، و در این موارد مسافر حق هیچگونه اعتراضی به این مركز را نخواهد داشت.
قوانین لغو رزرو 
رزروهای ایام پیک (نوروز، تعطیلات، اعیاد، شهادت، ...) به هیچ عنوان کنسل نمی گردند. مسافر به هر دلیل ممكن است از سفر خود منصرف گردد ، لطفا با شماره  05138529272 تماس بگیرند در صورتی كه تا قبل از 48 ساعت قبل از زمان رزرو این درخواست انجام پذیرد ، بدون جریمه هتل وجه مسافر به همان طریقی كه وجه را در اختیار هتل آپارتمان یلدا قرارداده است باز می گردد. درصورت کنسلی رزرو تا 72 ساعت قبل ورود کل مبلغ عودت میشود تا 48 ساعت قبل ورود 15% از کل رزرو کسر می گردد الباقی عودت می شود تا 24 ساعت قبل ورود یک شب کامل باضافه 15% از بقیه شبها کسر می شود الباقی عودت میشود تا 8 ساعت قبل ورود به بعد یک شب کامل باضافه 35% از مابقی شبها کسر می شود و الباقی وجه عئدت داده می شود.
مدارک شناسایی 
ملاک شناسایی افراد کارت ملی و شناسنامه و ملاک احراز زوجیت تنها ذکر نام همسر در شناسنامه ها می باشد. در غیر اینصورت هتل از ورود مهمان جلوگیری و مطابق قانون کنسلی عمل می گردد.
ورود به شهر مقصد و اقامت در هتل 
هتل آپارتمان یلدا هیچگونه مسئولیتی در قبال پاسخ ندادن مهمان یا خاموش بودن مو بایل  مهمان درامر ترانسفر استقبال نداردكلیه مواردی كه مسافر در قبال آنها حساسیت دارد حتما قبل رزرو با عتل هماهنگ کنند  اعم از استقبال در فرودگاه ، كیفیت اتاق ، كیفیت غذا و خدمات هتل و غیره را ندارد .
موارد فورس ماژور 
در شرایط فورس ماژور از قبیل سیل، آتش سوزی ،زلزله ، جنگ ، بسته شدن جاده ها و ... مرکز هیچگونه تعهد و مسئولیتی در مورد اسکان و پذیرایی از میهمانان محترم ندارد.
   

آنچه در سفر به مشهد به آن نیازمندیم.

درباره حرم امام رضا(ع) بیشتر بدانیم و چطور زیارت مقبول داشته باشیم؟

درباره مراکز خرید مشهد بیشتر بدانیم.

سوغات مخصوص مشهد چیست؟

درباره مراکز تفریحی مشهد بدانیم.

چطور ملزومات خود را در مشهد تهیه کنیم؟

جزئیات حرم‌شناسی هتل اپارتمان یلدا مشهد بازارشناسی هتل آپارتمان یلدا سوغات هتل آپارتمان مشهد مراکز تفریحی مشهد تهیه کردن ملزومات در مشهد