تور مشهد

هدف از ایجاد تور مشهد رفاه حال زائران و مجاوران عزیز میباشد و با افتخار نظر شما را به خود جلب میکند.

بزرگسال (۱۲ سال به بالا)
+ 1 -

اول ایمنی بعد سفر

پروتکل های بهداشتی در یلدا چگونه رعایت می شود.

دسترسی آسان به حرم و مراکز خرید

بهترین دسترسی، وسیله نقلیه و پیاده را در هتل یلدا تجربه کنید.

سورپرایز های ویژه

با اتاق های ویژه یلدا اقامتی خاص داشته باشید.
توضیحات

پرواز :

- پرواز پکیج سیستمی یا چارتری می باشد، پرواز سیستمی یا چارتری مطابق قوانین ایرلاین یا چارتر کننده قابل تغییر و کنسلی می باشد.

- پرواز سیستمی یا چارتری پکیج بر اساس پایین ترین کلاس نرخی محاسبه گردیده است، در صورت بروز هر گونه تغییر، پکیج شامل افزایش قیمت می شود.

هتل :

- هتل گارانتی و غیر قابل استرداد و کنسلی می باشد. قوانین کنسلی پکیج مطابق با قرارداد استاندارد هتل ها فسخ می گردد

نکات ضروری

تور چارتر و غیر قابل استرداد می باشد.

قوانین ورود و خروج : ساعت تحویل اتاق ۱۴:۰۰ و ساعت تخلیه ۱۲:۰۰ می باشد.

لطفاً بعد از پرداخت آنلاین با سفر یار خود جهت ارسال مدارک تماس بگیرید.

پرواز و هتل قبل از رزرو نهایی قابل تغییر می باشد.

امکان افزایش تعداد شب های اقامت با افزایش هزینه وجود دارد.

امکان هرگونه تغییر ساعت پرواز و حتی ایرلاین منوط به محاسبه نرخ ما به التفاوت مقدور می باشد.

برای اطمینان بیشتر جهت رزرو هتل برای مسافران خارجی با سفریار خود هماهنگ نمائید.

امکانات

تور چارتر و غیر قابل استرداد می باشد.

قوانین ورود و خروج : ساعت تحویل اتاق ۱۴:۰۰ و ساعت تخلیه ۱۲:۰۰ می باشد.

لطفاً بعد از پرداخت آنلاین با سفر یار خود جهت ارسال مدارک تماس بگیرید.

پرواز و هتل قبل از رزرو نهایی قابل تغییر می باشد.

امکان افزایش تعداد شب های اقامت با افزایش هزینه وجود دارد.

امکان هرگونه تغییر ساعت پرواز و حتی ایرلاین منوط به محاسبه نرخ ما به التفاوت مقدور می باشد.

برای اطمینان بیشتر جهت رزرو هتل برای مسافران خارجی با سفریار خود هماهنگ نمائید.

قیمت تور مشهد در زمان های مختلف چگونه است؟

تور مشهد تنها تور زیارتی و گردشگری ایران است که با 1 تیر می توان 2 نشان زد. بدین گونه که شما با رزرو تور مشهد می توانید به پابوس امام مهربانی ها بروید و بعد از آن به مناطق تفریحی و گردشگری شهر مشهد مراجعه نمایید. همین عوامل باعث می شود تا تور مشهد محبوب ترین تور باشد.

قیمت تور مشهد در ایام شهادت

قیمت تور مشهد در ایام شهادت ائمه اطهار مانند شهادت امام رضا (ع)، رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام جعفر صادق (ع)، عاشورا و تاسوعای حسینی، ایام نوروز و ... به طور چشمگیری افزایش می باشد. دلیل این افزایش قیمت، کمبود جا برای اسکان زائران است که البته قیمت بلیط هواپیما نیز ر افزایش قیمت تور مشهد هوایی تاثیر گذار است.

قیمت تور مشهد نوروز

قیمت تور مشهد در ایام نوروز به دلیل آب و هوای متعادل و مطبوع شهر مشهد، سر سبزی تفرجگاه ها و ... نیز گران است. با این که در شهر مشهد بسترهای خوبی برای اسکان زائران مانند کمپ غدیر و دیگر موارد تعبیه شده، اما به دلیل حجم بالای مسافران و شلوغی شهر باز هم قیمت تور مشهد در فصل بهار هم افزایش دارد.

تور مشهد با وسایل حمل و نقل مختلف

تور مشهد از 3 طریق انجام می شود که شامل تور مشهد قطار، تور مشهد زمینی و تور مشهد هوایی می شود. مسلماً تور مشهد هوایی گران تر از تور مشهد قطار است ولی به دلیل اتلاف وقت کمتر، در میان گردشگران تور مشهد هوایی بسیار رایج است. در ادامه با برگزاری تور مشهد از طرق مختلف آشنا می شوید.

تور مشهد هوایی ارزان

تور مشهد هوایی ارزان با انتخاب یک هتل ارزان و یک هواپیما ارزان میسر است که هواپیما فوکر 100، ارزان ترین نوع هواپیما می باشد. انتخاب یک هتل 3 ستاره یا 2 ستاره همراه با پروازی ارزان می تواند یک تور بسیار ارزان هوایی مشهد را برای شما رقم بزند. ساعت های پروازی هم تاثیر به سزایی در قیمت تور هوایی مشهد دارند.

تور مشهد قطار با قطار زندگی و فدک

قطار یکی از محبوب ترین وسایل حمل و نقل مسافران می باشد که بسیار امن، مقرون به صرفه و برای خانواده ها بهترین انتخاب می باشد. ولی انتخاب نوع قطار که به مشهد می آید هم مهم است. انتخاب قطار های فدک و زندگی که از بهترین قطار های ایران هستند، می تواند کیفیت تور مشهد قطار شما را بالا ببرند.

تور مشهد قطار فدک که به صورت قطارهای طلایی و نقره ای ارائه می شود، خدماتی عالی را ارائه می دهند که شامل میان وعده های سبک، چای و قهوه رایگان، پذیرایی نهار یا شام رایگان و ... می شود. تور مشهد قطار زندگی از دیگر گزینه های سفری ایمن به شهر مشهد است که برای تهیه رزرو بلیط قطار با تخفیف افی است کلیک نمایید.

تور مشهد زمینی با اتوبوس

تور مشهد زمینی را می توان به جرات، ارزان ترین نوع تور دانست که با کمترین قیمت می توان به پابوسی امام رضا (ع) مشرف شد. در این نوع تور مشهد هم اتوبوس های وی آی پی و هم اتوبوس های معمولی وجود دارد که قیمتی متفاوت دارند. البته تور زمینی مشهد خطرات مخصوص به خود را داشته که تصادف و ترافیک جاده ای از مهم ترین دردسرهای این نوع تور مشهد است.

تور مشهد 3 شب بهتر است یا یک هفته؟

تور مشهد 3 شب برای بیشتر هموطنان عزیز مورد توجه است، زیرا می توانند هم به بارگاه ملکوتی امام رضا مشرف شوند و هم به اماکن دیدنی بروند و البته هزینه کمتری هم بپردازند. البته برای عده ای از زائران مهم است که تور مشهد را با تعداد شب بالا رزرو نمایند، تا به مکان های تفریحی، تاریخی و گردشگری مشهد هم بروند.

تور مشهد 7 شب و 8 روز عالی ترین بازه زمانی است تا زائران امام هشتم وقت بیشتری برای بازدید از مکان های تاریخی و گردشگری شهر مشهد داشته باشند. اماکنی همچون آرامگاه فردوسی، امامزاده یحیی، موزه استان قدس، ییلاقات طرقبه و شاندیز تنها بخش کوچکی از مکان های تاریخی و گردشگری مشهور می باشند.

تور ارزان مشهد را این چنین تهیه کنید!

اگر خواهان تور ارزان مشهد  هستید پیشنهاد می کنیم به صورت زمینی و با اتوبوس راهی شهر مشهد شوید. سپس با رزرو یک هتل در شهر بهشت که 2 ستاره یا 3 ستاره باشد، اقامتگاهی مطلوب و ارزان را برای خود فراهم کنید تا در زمان مراجعه به شهر مقدس مشهد دچار سردرگمی و نبود جا نشوند.

البته تور مشهد ارزان یک راه دیگر دارد و آن هم انتخاب تور مشهد با قطار های 6 تخته رجا می باشد. قطارهای 6 تخته به نسبت اتوبوس راحت تر هستند و مسلماً ایمنی بالاتری نسبت به آن دارند. البته از قیمت ارزان قطار های 6 تخته نسبت به قطارهای فدک هم نباید غافل شد.

تور مشهد از تهران

تور مشهد از تهران به وفور انجام می شود و ساعات حرکت و تعداد قطار ها و پروازها در این مبدا و مقصد بسیار بالا می باشد. همین امر سبب می شود تور مشهد از تهران با قطار و هواپیما، از متقاضیان بالایی برخوردار باشد. تهران به دلیل پایتخت سیاسی کشور و مشهد به دلیل پایتخت معنوی کشور از مهم ترین شهرهای ایران محسوب می شوند.

تور مشهد از تهران هوایی، زمینی و قطار انجام می شود که با توجه به بودجه هر شخص قابل انجام می باشد. لازم به ذکر است که مبدا تهران، ارزان ترین مبدا برای تمامی تورها چه داخلی و چه خارجی بوده که تاثیر به سزایی در قیمت تور مشهد دارد. جهت اطلاعات بیشتر درباره قیمت تور مشهد هوایی و تور مشهد قطار با شماره های مندرج بر روی سایت تماس حاصل فرمایید.

با تور مشهد چه مکان های دیدنی را از دست ندهیم؟

بیشتر هموطنان زمانی که تور مشهد را خریداری می کنند می دانند که باید به چالیدره مشهد، آرامگاه و باغ موزه نادری، کوهسنگی مشهد، طرقبه و شاندیز و ... بروند. اما برخی از مکان هایی در مشهد وجود دارند که کمتر کسی به آن ها سر می زند. مناطقی که بسیار بکر بوده و قدمت و تاریخی کهن دارند.

تور مشهد و بازدید از رباط ویرانی

رباط ویرانی یکی از تاریخی ترین جاذبه های مشهد است که کمتر کسی به این مکان رفته است. اما رباط ویرانی اکنون به موزه شغل شناسی مردم مشهد تغییر کاربری داده است. این مکان تاریخی در ابتدای جاده شاندیز واقع شده و بیش از 150 شغل در زمان های دور را نشان می دهد.

تور مشهد و بازدید از هفت حوض مشهد

هفت حوض یکی دیگر از مکان های تفریحی و گردشگری طبیعی مشهد است که در ارتفاعات کوه های خلج قرار دارد. این مکان از 7 حوض سنگی طبیعی شکل گرفته و درختان انبوهی در آن وجود دارد. مکان هایی برای استراحت و خواب شبانه گردشگران در پارک تعبیه شده و یک رستوران و کافی شاپ، سرویس بهداشتی، نمازخانه و ... هم در اختیار گردشگران قرار می گیرد.

تور مشهد و دیگر مکان های دیدنی جذاب

از دیگر مکان های دیدنی که پیشنهاد می کنیم در تور مشهد از آن ها بازدید کنید جنگل جیغ، روستای کلاته آهن، دره ارغوان، هلیوم پارک مشهد و ... می باشد که در نوع خود بسیار زیبا و پر هیجان هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما باشند.

051-38559539